Графік роботи крамниць “Твій час” під час карантину
Блог 2020-04-06 10:24:22

Графік роботи крамниць “Твій час” під час карантину

Шановні клієнти! Ми дбаємо про здоров’я ваше та наших співробітників. Тому, відповідно до рекомендацій МОЗ України, щоб запобігти поширенню коронавірусу та звести до мінімуму кількість соціальних контактів, крамниці електронних послуг “Твій час” перейшли на обмежений режим роботи.

 

Новий алгоритм для візиту до крамниць

Ми формуватимемо онлайн-чергу і прийматимемо винятково за нею індивідуально кожного відвідувача у зазначений час. 

Візит до крамниць без попереднього запису неможливий! 

Просимо вас з усією відповідальністю та повагою поставитися до нових правил задля збереження власного здоров’я та тих, хто поряд.

 

Перевірте чи можна отримати онлайн послугу, яка вас цікавить 

Перед візитом до крамниці радимо попередньо переконатися, що потрібну послугу ви точно не можете отримати онлайн. І тільки у тому випадку, якщо без особистого візиту не обійтися — запишіться до онлайн-черги.

 

Видача нових сертифікатів КЕП можлива лише особисто

Якщо відбулися зміни у даних підприємства або вам необхідно отримати новий сертифікат КЕП:

  • заповніть онлайн-форму, для запису до онлайн-черги; 

  • після того, як ви оформили заявку, вам зателефонують співробітники крамниці та проконсультують щодо графіка роботи й особливостей відвідування крамниці у період карантину.

 

Записатися до онлайн черги

 

УВАГА! Якщо ви перебуваєте не в Києві — зателефонуйте до найближчої крамниці “Твій час” у вашому регіоні, уточніть графік роботи та умови приймання відвідувачів.

 

Автопродовження сертифікатів КЕП здійснюйте онлайн

Якщо вам необхідно продовжити дію сертифікатів КЕП — ви можете зробити це онлайн. Для цього скористайтеся зручним функціоналом автопродовження безпосередньо у програмі M.E.Doc, у вебсервісі СОТА або на сайті ЦСК “Україна”. Автоматичне продовження не потребує відвідування нашого офісу чи збору додаткових документів. Детальну інформацію про те, як скористатися автопродовженням сертифікатів у програмі M.E.Doc та вебсервісі СОТА — дізнавайтеся з наших інструкцій.

 

Блог
Продовжуйте чинність КЕП онлайн у СОТА, M.E.Doc та на сайті ЦСК “Україна”
Блог 2020-03-30 15:12:42
Шановні клієнти! В умовах карантину КЕП стає незамінним інструментом для бізнесу. З його допомогою компанії можуть продовжити повноцінний обмін юридич...
Графік роботи крамниць “Твій час” під час карантину
Блог 2020-04-06 10:24:22
Шановні клієнти! Ми дбаємо про здоров’я ваше та наших співробітників. Т...