Залізниця України, Росії, Молдови та Білорусі погоджує розклад поїздів в АР Крим на найближчі 2 роки

23.04.2014 | 1632

Зокрема, для поїздів формування Укрзалізниці планується прокласти 13 ниток графіка для курсування 17 пар пасажирських поїздів. Для РЖД планується прокласти 11 маршрутів, для поїздів Кримської дирекції залізничних перевезень і для Білоруської залізниці по 4 нитки.

«Найпопулярніші потяги, що курсують між материковою частиною України і АР Крим у графіку руху на 2014-2015 роки, будуть збережені», - повідомляють в Укрзалізниця.

Наразі Укрзалізниця з причетними міністерствами та відомствами погоджує обсяги руху поїздів у сполученні зі станціями Криму і вже до 1 травня 2014 планує внести відповідні коригування в розклад поїздів на 2014-2015 роки, щоб відновити попередній продаж квитків у Крим.

Коригування графіка руху поїздів на 2014-2015 роки викликана значним зменшенням пасажиропотоку в АР Крим та введенням додаткових зупинок для огляду поїздів. Зокрема, прикордонною службою України передбачені перевірки поїздів на станціях Мелітополь, Херсон, Новоолексіївка. Також на станції Джанкой проводиться несанкціонований контроль пасажирських поїздів так званою «самообороною Криму», що призводить до збільшення часу перебування потягів в дорозі і зменшення часу в пунктах обороту.

Крім цього, на основі моніторингу пасажиропотоку залізничні адміністрації сусідніх країн планують до 25 квітня підготувати узгоджені пропозиції для встановлення розмірів руху пасажирських поїздів прямого міжнародного сполучення.

Також фахівці Укрзалізниці докладають зусилля для скорочення періоду попереднього продажу квитків, які реалізується за 45 діб до відправлення поїзда.

Узгоджуються і питання взаємодії автоматизованих систем залізничних адміністрацій. Оскільки Російська сторона поінформувала про внесення змін в нормативно-довідкову інформацію АСУ Експрес- 3, зокрема, в мережеву розмітку станцій Криму і присвоїв їм нові коди, виникла необхідність узгодження взаємодії систем продажу проїзних документів АСУ ППУ та Експрес-3. Адже такі дії Росії можуть призвести до зміни внутрішнього тарифу у сполученні Україна-Крим на міжнародний.  Дані питання будуть узгоджені під час спільної наради 24-25 квітня 2014 в Москві.

Все по темі: розклад руху Укрзалізниці, квиток на поїзд Крим