У період з 11 по 24 січня працюємо за звичайним графіком
2021-01-11 14:57:09

У період з 11 по 24 січня працюємо за звичайним графіком

Шановні клієнти, повідомляємо, що з 11 по 24 січня мережа крамниць “Твій час” працюватиме за звичним графіком. Тож, якщо вам потрібно отримати кваліфікований електронний підпис, ласкаво просимо. 
 
Ми продовжуємо працювати, оскільки локдаун, запроваджений урядом у січні з 8 по 24 включно, не поширюється на діяльність кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг. 
 
Ми дбаємо про здоров’я своїх працівників, тому забезпечили їх засобами індивідуального захисту. До обслуговування допускаються лише відвідувачі, що мають захисну маску на обличчі. У приміщеннях крамниць організовано централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери (урни).

Плануючи візит, ви можете бути впевнені, у наших крамницях сумлінно дотримуються усіх вимог МОЗу.

Якщо ви перебуваєте у Києві, обов’язково попередньо зареєструйтесь в онлайн-черзі, щоб ми могли правильно розрахувати кількість клієнтів і розвести у часі. Для решти регіонів — вибирайте найближчу до вас крамницю та уточнюйте дату візиту телефоном.
 
Чекаємо на вас!
 
Нагадуємо, що продовжити чинність КЕП, за умови, що жодних змін у даних не було, можна онлайн, скориставшись сервісом автопродовження.

Блог
Маєш знати: електронний підпис і новий закон про довірчі послуги
Блог 2018-11-15 17:35:04
Від 7 листопада змінились умови оформлення електронного підпису відповідно до нового Закону України «Про електронні довірчі послуги». Що відбул...
Подання електронних документів: порядок приєднання
Блог 2018-11-15 16:10:52
Подання електронних документів здійснюється платниками відповідно до норм Податкового кодексу України та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвер...